Schodołazy gąsienicowe kroczące elektryczne osobowe krzesełkowe dla niepełnosprawnych seniorów dobra cena

Schodołazy elektryczne gąsienicowe i kroczące krzesełkowe dla niepełnosprawnych i seniorów umożliwiają komfortowe i bezpieczne pokonanie schodów z użytkownikiem siedzącym na wózku inwalidzkim lub krzesełku. Schodołazy przeznaczone dla osób mieszkającym na wyższych kondygnacjach bloku w mieszkaniach i w domach jednorodzinnych.

ZASTOSOWANIE SCHODOŁAZÓW

Schodołaz elektryczny osobowy urządzenie przeznaczone do bezpiecznego przewożenia osób niepełnosprawnych po schodach. Umożliwia bezpieczne i bezproblemowe poruszanie się po schodach usytuowanych w budynkach lub na zewnątrz. Bardzo często znajdują zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej i placówkach opieki, w których do pokonania jest kilka pięter. Schodołaz to istotna ulga dla opiekuna osoby z niepełnosprawnością. Obsługa schodołazu nie wymaga schylania się.

Często schodołazy wyposażone są już w standardzie w zabezpieczenia takie jak:

Schodołazy elektryczne gąsienicowe i kroczące krzesełkowe dla niepełnosprawnych tanie w dobrej cenie dostępne są z dofinansowaniem PCPR, MOPR, PFRON lub MOPS

Schodołaz to przykład nowoczesnego sprzętu, który zdecydowanie wpływa na jakość życia osób niepełnosprawnych. W ofercie sklepu a znajduje się ogromny wybór nowoczesnych schodołazów, na przykład schodołaz gąsienicowy i schodołaz kroczący. Dzięki nim schody raz na zawsze przestaną być przeszkodą nie do pokonania. Tego rodzaju sprzęt pozwala wszystkim osobom z problemami w poruszaniu się osiągnąć nową, znacznie lepszą jakość życia! Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

Schodołaz elektryczny gąsienicowy kroczący dla niepełnosprawnych cena dofinansowanie

DOFINANSOWANIE DO ZAKUPU SCHODOŁAZA na Likwidację Barier Architektonicznych do 95%


Schodołazy osobowe dla niepełnosprawnych ruchowo

Schodołazy osobowe dla niepełnosprawnych ruchowo to urządzenia, które umożliwiają transport osób niepełnosprawnych po schodach. Schodołazy są przenośne, napędzane elektrycznie i łatwe w obsłudze. Schodołazy zwiększają samodzielność, mobilność i komfort osób niepełnosprawnych oraz likwidują bariery architektoniczne.

Rodzaje schodołazów elektrycznych osobowych dla niepełnosprawnych

W zależności od sposobu poruszania się po schodach oraz rodzaju siedziska lub platformy, można wyróżnić dwa rodzaje schodołazów osobowych:

Schodołaz elektryczny

W naszej ofercie znajdziesz różne modele schodołazów osobowych, które dopasujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Oto niektóre z nich:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o schodołazach osobowych dla niepełnosprawnych ruchowo, skontaktuj się z nami. Oferujemy fachowe doradztwo, pomoc w wyborze oraz montażu urządzeń. Z nami pokonasz bariery i ułatwisz życie sobie i swoim bliskim. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i parametrami technicznymi schodołazów z naszej firmy.


SCHODOŁAZ GĄSIENICOWY VIMEC TO9

Schodołaz gąsienicowy Vimec TO9 to urządzenie, które ułatwia przenoszenie osób na wózkach inwalidzkich po schodach. Jest to sprzęt, który działa na zasadzie gąsienic, które przyczepiają się do stopni i umożliwiają pokonywanie różnych rodzajów schodów, niezależnie od ich kształtu, nachylenia czy materiału. Schodołaz gąsienicowy Vimec TO9 jest bardzo popularny na polskim rynku, ponieważ jest niezawodny, wytrzymały i łatwy w obsłudze.

Schodołaz gąsienicowy Vimec TO9 – dla niepełnosprawnych rozkładany do transportu osób na wózkach po schodach

Sterowanie elektroniczne schodołaza gąsienicowego Vimec T09 zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale też znaczną redukcję awarii, a dzięki ograniczeniu mechanicznego zużycia- długą żywotność urządzenia przy odpowiednich osiągach, jak również wyjątkową prostotę. Schodołaz ma ręczny system jazdy, zarówno w górę jak i w dół, który w razie potrzeby umożliwia bezpieczne przewiezienie użytkownika. Wszystkie parametry schodołazu zostały zaprojektowane z myślą o użytkowniku i osobie asystującej. Gwarantują one stabilne i płynne poruszanie się po schodach, dużą łatwość i swobodę sterowania pojazdem na piętrze, szerokie zastosowanie, solidność oraz długi czas pracy akumulatora.

Schodołaz gąsienicowy Vimec TO9 – stabilny, nowoczesny i bezpieczny

Schodołaz gąsienicowy Vimec TO9 to urządzenie, które zapewnia stabilność, nowoczesność i bezpieczeństwo transportu osób na wózkach inwalidzkich. Jest to urządzenie, które ma szeroką gąsienicę, która zapewnia dobrą przyczepność i równomierny rozkład ciężaru. Schodołaz gąsienicowy Vimec TO9 ma nowoczesny panel sterowania, który sprawia, że sprawowanie kontroli nad schodołazem staje się łatwe i intuicyjne. Urządzenie jest wyposażone w pasy bezpieczeństwa oraz zagłówek, które zapewniają komfort i ochronę osobie transportowanej. Schodołaz gąsienicowy Vimec TO9 ma również wbudowany akumulator, który można ładować za pomocą dołączonej ładowarki baterii.

schodołaz gąsienicowy Vimecschodołaz gąsienicowy Vimec T09

 

WYPOSAŻENIE SCHODOŁAZA GĄSIENICOWEGO VIMEC TO9

DANE TECHNICZNE SCHODOŁAZA GĄSIENICOWEGO VIMEC TO9


SCHODOŁAZ GĄSIENICOWY TK100 SA-2

Schodołaz gasienicowy TK100 SA-2 to bezpieczny i pewny sposób likwidacji barier architektonicznych w postaci schodów w mieszkaniach oraz lokalach użytku publicznego np.: domach opieki, sanatoriach, przychodniach ale również muzeach, aptekach i wszędzie tam, gdzie konieczne jest przystosowanie pomieszczeń dla osób niepełnosprawnych.

TRANSPORTER SCHODOWY TK100 / SA-2:

Urządzenie SA-2 to schodołaz gąsienicowy, który umożliwia transport osób na wózkach inwalidzkich po schodach. Urządzenie TK100 SA-2 jest obsługiwane przez jedną osobę pomocniczą, która steruje gąsienicami SA-2, które wspinają się po schodach o nachyleniu do 350 stopni, bez wysiłku i z pełnym bezpieczeństwem.

Cechy:

Zalety:

Schodołaz gąsienicowy TK100 SA-2 – urządzenie do transportu osób na wózkach po schodach

Schodołaz gąsienicowy TK100 SA-2 to urządzenie, które ułatwia przenoszenie osób na wózkach inwalidzkich po schodach. Jest to sprzęt, który działa na zasadzie gąsienic, które przyczepiają się do stopni i umożliwiają pokonywanie różnych rodzajów schodów, niezależnie od ich kształtu, nachylenia czy materiału. Schodołaz gąsienicowy TK100 SA-2 jest napędzany silnikiem elektrycznym, który zapewnia płynne i stabilne poruszanie się.

Schodołazy gąsienicowe TK100 SA-2 – duży udźwig i niewielkie wymiary

Schodołaz gąsienicowy TK100 SA-2 to urządzenie, które charakteryzuje się dużym udźwigiem i niewielkimi wymiarami. Schodołaz gąsienicowy TK100 SA-2 może transportować do 150 kg (wraz z wagą wózka), co pozwala na przenoszenie większości typów wózków inwalidzkich. Jego masa własna wynosi tylko 54 kg, co ułatwia jego przenoszenie i składanie. Schodołaz gąsienicowy TK100 SA-2 ma również kompaktowe wymiary (długość 1468 mm, szerokość 636 mm, wysokość 922 mm), co sprawia, że jest idealny do wąskich i krętych klatkach schodowych.

Schodołaz gąsienicowy bezpieczny i komfortowy

Schodołaz gąsienicowy TK100 SA-2 to urządzenie, które zapewnia bezpieczny i komfortowy transport osób na wózkach inwalidzkich. Jest to urządzenie, które pasuje do prawie wszystkich wózków dla osób niepełnosprawnych z rękojeściami do popychania (dorośli i dzieci). Schodołaz gąsienicowy TK100 SA-2 ma zdejmowane rękojeści do obsługi, które umożliwiają kompaktowe składowanie i łatwy transport. Schodołaz gąsienicowy TK100 SA-2 jest również wyposażony w szybko zamykany pas bezpieczeństwa, przełącznik kluczykowy, wskaźnik rozładowania baterii i hamulce elektromagnetyczne. To wszystko gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność urządzenia.

 

WYPOSAŻENIE SCHODOŁAZA GĄSIENICOWEGO TK100 SA-2

DANE TECHNICZNE SCHODOŁAZA GĄSIENICOWEGO TK100 SA-2


SCHODOŁAZ GĄSIENICOWY SA-S 150KG

Schodołaz gąsienicowy SA-2 elektryczny do transportu osoby siedzacej na wózku inwalidzkim po schodach. Głównym atutem, którym charakteryzuje się schodołaz gąsienicowy, jest duży udźwig (do 150 kg) i niewielkie wymiary własne.

Schodołaz gąsienicowy SA-2 elektryczny – urządzenie do przenoszenia osób na wózkach po schodach

Schodołaz gąsienicowy SA-2 elektryczny to urządzenie, które ułatwia transport osób na wózkach inwalidzkich po schodach. Jest to sprzęt, który działa na zasadzie gąsienic, które przyczepiają się do stopni i umożliwiają pokonywanie różnych rodzajów schodów, niezależnie od ich kształtu, nachylenia czy materiału. Schodołaz gąsienicowy SA-2 elektryczny jest napędzany silnikiem elektrycznym, który zapewnia płynne i stabilne poruszanie się.

Schodołaz gąsienicowy SA-2 elektryczny – duży udźwig i niewielkie wymiary

Schodołaz gąsienicowy SA-2 elektryczny to urządzenie, które charakteryzuje się dużym udźwigiem i niewielkimi wymiarami. Schodołaz gąsienicowy SA-2 elektryczny może transportować do 150 kg (wraz z wagą wózka), co pozwala na przenoszenie większości typów wózków inwalidzkich. Jego masa własna wynosi tylko 38 kg, co ułatwia jego przenoszenie i składanie. Schodołaz gąsienicowy SA-2 elektryczny ma również kompaktowe wymiary (długość 100 cm, szerokość 50 cm, wysokość 30 cm), co sprawia, że jest idealny do wąskich i krętych klatkach schodowych.

 

WYPOSAŻENIE SCHODOŁAZA GĄSIENICOWEGO SA-S 150KG

DANE TECHNICZNE SCHODOŁAZA GĄSIENICOWEGO SA-S 150KG


SCHODOŁAZ GĄSIENICOWY JOLLY TGR

Schodołaz gąsienicowy JOLLY TGR elektryczny to jeden z najmniejszych schodołazów gąsienicowych elektrycznych, dzięki czemu mieści się nawet na bardzo małych klatkach schodowych. Urządzenie jest nie stacjonarne więc nie wymaga montażu na stałe. Schodołaz gąsienicowy może w prosty sposób zostać rozłożony na dwie części i zdemontowany.

Schodołaz gąsienicowy Jolly TGR elektryczny – mały i praktyczny

Jolly TGR elektryczny to schodołaz gąsienicowy, który ułatwia przenoszenie osób na wózkach inwalidzkich po schodach. Jest to urządzenie nie stacjonarne, więc nie trzeba go montować na stałe. Można go łatwo rozłożyć na dwie części i zdemontować.

Jolly Tgr najlepszym rozwiązaniem w wąskich przestrzeniach

Jolly TGR elektryczny jest jednym z najmniejszych schodołazów gąsienicowych elektrycznych, co sprawia, że jest idealny do wąskich i krętych klatkach schodowych.

Schodołaz gąsienicowy Jolly TGR elektryczny – bezpieczny i komfortowy

Schodołaz Jolly TGR elektryczny to schodołaz gąsienicowy, który zapewnia bezpieczny i komfortowy transport osób na wózkach inwalidzkich. Jest to urządzenie napędzane elektrycznie, które może transportować do 130 kg (wraz z wagą wózka). Jego masa wynosi tylko 52 kg, co ułatwia jego przenoszenie. Jolly TGR elektryczny ma spocznik o wymiarach 100 na 100 cm, który pozwala pokonywać zakręty pod kątem prostym lub półpełnym. Jolly TGR elektryczny jest również wyposażony w pasy bezpieczeństwa, czujnik pochylenia schodów i przycisk „stop”. To wszystko gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność urządzenia.

 

 

WYPOSAŻENIE SCHODOŁAZA GĄSIENICOWEGO JOLLY TGR

DANE TECHNICZNE SCHODOŁAZA GĄSIENICOWEGO JOLLY TGR


SCHODOŁAZ KROCZĄCY LIFTKAR OUTDOOR SHERPA

Schodołaz kroczący Liftkar PT Outdoor Sherpa udźwig do 120kg,  , to jeden z najmniejszych schodołazów na polskim rynku. Dzięki swoim małym gabarytom świetnie sprawdza się na małych przestrzeniach i wąskich klatkach schodowych. Całkowicie zintegrowany system jezdny PT Outdoor pozwala osobom z problemami w poruszaniu się osiągnąć nową jakość życia. Schodołaz kroczący LiftkaR PT Outdoor Sherpa wyposażony jest w wygodne siedzenie i podłokietniki.

Schodołaz kroczący Liftkar PT Outdoor Sherpa – mały, wygodny i uniwersalny

Liftkar PT Outdoor to schodołaz, który ułatwia przenoszenie osób niepełnosprawnych lub mających trudności w poruszaniu się po schodach. Jest to urządzenie, które ma niewielkie rozmiary i jest jednym z najmniejszych schodołazów dostępnych na polskim rynku. Ma wygodne siedzisko i podłokietniki, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas transportu. Jest to idealny schodołaz do użytku zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz.

Schodołaz kroczący Liftkar PT Outdoor Sherpa – sprawdzony na wąskich i krętych schodach

Schodołaz Liftkar PT Outdoor Sherpa ma kompaktową konstrukcję, która pozwala na łatwe manewrowanie po schodach. Jest to szczególnie ważne w przypadku wąskich i krętych schodów, które często występują w starych budynkach lub na zewnątrz. Liftkar PT Outdoor radzi sobie z każdym rodzajem schodów, niezależnie od ich kształtu, nachylenia czy materiału.

Schodołaz kroczący Liftkar PT Outdoor Sherpa – zintegrowany system jezdny dla lepszego poruszania się

Liftkar PT Outdoor Sherpa ma całkowicie zintegrowany system jezdny, który umożliwia osobom z problemami w poruszaniu się osiągnąć nową jakość życia. Dzięki temu systemowi, Liftkar PT Outdoor może być używany nie tylko na schodach, ale także na płaskim terenie, np. na chodnikach, trawnikach czy parkingach. System jezdny składa się z kół, które są napędzane silnikiem elektrycznym i sterowane przez operatora. System jezdny jest łatwy w obsłudze i zapewnia płynne i stabilne poruszanie się.

 

WYPOSAŻENIE SCHODOŁAZA OUTDOOR SHERPA

DANE TECHNICZNE SCHODOŁAZA OUTDOOR SHERPA


SCHODOŁAZ KROCZĄCY LIFTKAR UNI PT 130/160

Schodołaz kroczący Liftkar PT UNI 130/160 to schodołaz, na który najeżdża się wózkiem inwalidzkim. Pasuje do niego 99% wózków produkowanych na świecie. Ten prosty w obsłudze sprzęt sprawia, że pokonywanie schodów staje się znacznie prostsze. Schodołaz kroczacy PT Uni jest dostępny w dwóch modelach: 130 i 160 co oznacza możliwą dopuszczalną wagę pasażera wraz z wózkiem inwalidzkim. Dzięki małym gabarytom schodołaz PT Uni może być wykorzystany praktycznie wszędzie, co czyni go sprzętem wszechstronnym.

Schodołaz kroczący LIFTKAR UNI PT 130/160

Schodołaz LIFTKAR UNI PT to urządzenie, które ułatwia przenoszenie osób niepełnosprawnych – z porażeniem kończyn lub innymi dolegliwościami, uniemożliwiającymi korzystanie z wózka inwalidzkiego. Jest to sprzęt prosty i bezpieczny w obsłudze.

 • LIFTKAR UNI PT ma podjazd z wbudowanym elementem zabezpieczającym oparcie, który stabilizuje wózek i zapewnia komfortową podróż pacjentowi podczas transportu. Ponadto nasz produkt
 • LIFTKAR UNI PT pozwala na przenoszenie prawie każdego rodzaju wózka inwalidzkiego (manualnego).

Można wybrać jeden z dwóch modeli o różnej ładowności: 130 kg lub 160 kg.

Zalety Schodołazu LIFTKAR PT UNI :

 • Dostosowany do osób prawo- i leworęcznych – ma przyciski góra i dół na obu końcach uchwytu.
 • Dzięki ergonomicznemu uchwytowi można dostosować wysokość uchwytu do wzrostu operatora schodołazu.
 • Uchwyt z materiału antypoślizgowego.
 • Wskaźnik poziomu nachylenia – wbudowany wskaźnik poziomu nachylenia pomaga w znalezieniu optymalnej równowagi schodołazem podczas podnoszenia i opuszczania, a tym samym ułatwia ustalenie właściwego kąta nachylenia.
 • Bardzo lekka i łatwa w przenoszeniu obudowa modułowa, która można podzielić na 3 części.
 • Specjalny system hamowania, który się aktywuje przy dotarciu do końca stopnia, co skutecznie zapobiega upadkowi.

 

WYPOSAŻENIE SCHODOŁAZA KROCZĄCEGO LIFTKAR UNI

DANE TECHNICZNE SCHODOŁAZA KROCZĄCEGO LIFTKAR UNI


SCHODOŁAZ KROCZĄCY KRZESEŁKOWY C-MAX

Schodołaz kroczacy KRZESEŁKOWY C-Max udźwig do 140kg, to schodołaz z niemieckiej firmy AAT, która cieszy się uznaniem na rynku. Jest to model z krzesełkiem, który sprawdza się w miejscach publicznych, pojazdach do przewozu osób niepełnosprawnych, a także dla tych, którzy nie potrzebują wózka, ale mają trudności ze schodzeniem i wchodzeniem po schodach (np. seniorzy).

SCHODOŁAZY KROCZĄCE KRZESEŁKOWE C-MAX

Schodołazy C-Max mają niewielkie wymiary i łatwo poruszają się po wąskich i zakręconych klatkach. Posiadają duże koła, które ułatwiają transport na płaskim podłościu (np. do auta). Istnieje możliwość zamówienia dodatkowego pasa dwupunktowego.

SCHODOŁAZ KROCZACY Z KRZESEŁKIEM C-MAX to wysokiej klasy, nowoczesny schodołaz krzesełkowy służący do pokonywania barier architektonicznych. Dzięki małym gabarytom, niskiej wadze, łatwej obsłudze wprowadzanie osoby niepełnosprawnej staje się bardzo proste i intuicyjne. Jego główną zaletą jest mała waga i niewielkie rozmiary. Schodołaz składany i z łatwością mieści się do samochodu. Jeśli chcesz zapytać o wersję produktu do 300kg (ładowności), możesz skontaktować się z nami.

 

WYPOSAŻENIE SCHODOŁAZA C-MAX

składany podnóżek
wyciągane podłokietniki
pas bezpieczeństwa
ładowarka w zestawie
regulowana rękojeść dla prowadzącego

DANE TECHNICZNE SCHODOŁAZA Z KRZESEŁKIEM C-MAX

 


Zapytanie o Schodołaz

   

  Odwiedź nasze profile społecznościowe