Krzesełko HomeGlide

Krzesełko shodowe HomeGlide dla niepełnosprawnych seniorów  to nowoczesne, bardzo estetyczne krzesełko schodowe na prostej szynie. Jego główną zaletą jest prostota użytkowania i małe gabaryty. Krzesełko Homeglide świetnie nadaje się do użytku domowego jak i w różnego rodzaju placówkach. Obsługa odbywa się za pomocą Joystica sterujące w podłokietniku lub pilotów sterujących, dołączonych w zestawie.  Krzesełko shodowe winda HomeGlide dla niepełnosprawnych seniorów pozwala na bezpieczny transport jednej osoby o wadze do 125 kg. Maksymalny kąt nachylenia schodów to 53 stopnie. W razie potrzeby można zamówić wersję o zwiększonym udźwigu, która może przewozić osoby o wadze do 146 kg - w tym wariancie kąt nachylenia schodów może wynosić nie więcej niż 45 stopni.

Siedzisko krzesełka schodowego HomeGlide wyposażone jest w podłokietniki oraz pas bezpieczeństwa. Mechanizm jezdny jest wyposażony w specjalny zestaw czujników zapewniających bezpieczeństwo w razie przeszkody na szynie jezdnej.

Krzesełka schodowe HomeGlide Extra

Krzesełko schodowe HomeGlide Extra oferuje również szeroki wybór opcji oraz kolorów pasujących do każdego wnętrza.  To idealne rozwiązanie dla każdych na schody proste. Krzesełka przyschodowe dla seniorów HomeGlide te zapewniają płynne i bezpieczne poruszanie się w górę i w dół schodów prostych. Ogromną zaletą tego modelu jest czas jego dostawy oraz przede wszystkim stosunkowo niska cena, w porównaniu do innych krzesełek schodowych. Winda schodowa HomeGlide Extra w wersji standard wyposażone jest w krzesełko z manualnym obrotem. Jest też jako dodatkowa funkcja automatycznego obrotu krzesełka, dzięki niej krzesełko obraca się automatycznie na górnym przystanku. Podłokietniki krzesła HomeGlide Extra można szybko złożyć. Łagodna linia kształtu podłokietnika daje poczucie komfortu w czasie jazdy. Krzesło HomeGlide Extra w standardzie wyposażone w funkcje składania podnóżka automatycznie z siedziskiem, dzięki czemu nie trzeba się schylać by podnieść podnóżek.

Winda schodowa HomeGlide

Winda schodowa HomeGlide jest przeznaczona do montażu na schodach prostych na jednym biegu schodów, występuje też wersji EXTRA, w tej wersji można wybrać kolor tapicerki oraz innych przydatnych opcji (jak np. składana szyna) ułatwiająca poruszanie się pozostałych domowników. Winda schodowa dla niepełnosprawnych seniorów HomeGlide ułatwia aktywność seniorom oraz osobom mającym trudności z poruszaniem się po schodach.

Krzesełko schodowe zewnętrzne HomeGlide Outdoor

Krzesełko schodowe zewnętrzne HomeGlide Outdoor to urządzenie, które ułatwia poruszanie się po schodach osobom starszym lub niepełnosprawnym. Niektóre z nich można zamontować na zewnątrz domu, jeśli spełniają odpowiednie warunki techniczne i bezpieczeństwa. Krzesełko schodowe winda zewnętrzna Home Glide Outdoor to model przeznaczony do użytku na prostych schodach zewnętrznych. Jest odporny na warunki atmosferyczne, posiada pas bezpieczeństwa i czujniki zatrzymujące w razie przeszkody. Może być łatwo złożony, gdy nie jest używany, aby nie zajmować miejsca.

Wyposażenie

 • Tapicerka - Beżowa/ogniotrwała
 • Szyna - Aluminiowa
 • Sterowanie - Joystick w podłokietniku, 2x stacje przywoławcze
 • Zabezpieczenia - Czujniki przeszkód przy siedzisku i podnóżku,
 • pas bezpieczeństwa, ogranicznik prędkości

Dane techniczne

 • Udźwig 127-138 kg
 • Moc silnika 280 W
 • Prędkość 0,12 m/s
 • Siedzisko Fotel z podnóżkiem
 • Baterie 2x 12V 7Ah
 • Napięcie baterii 24 V DC (battery)
 • Napięcie zasilania 230V / 50Hz

 

Zobacz też: krzesełko winda schodowa krzywoliniowa tor kręty Flow 2A i krzesełko winda schodowa krzywoliniowa tor kręty Flow X

Krzesełko schodowe HomeGlide
Krzesełko schodowe zewnętrzne HomeGlide Outdoor
Krzesełko schodowe winda HomeGlide

Wymiary schemat kerzesełko schodowe Homeglide

Zapytanie o Krzesełko schodowe Homeglide

  Odwiedź nasze profile społecznościowe